Odzyskiwanie danych w dodatnie wyjście.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak wybrać najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych Android

Istnieje wiele różnych sposobów na odzyskanie danych z urządzenia z systemem Android. Proces odzyskiwania może być bardzo złożony lub prosty, w zależności od potrzeb. Czas jest również czynnikiem przy wyborze odpowiedniego oprogramowania do odzyskiwania danych z systemu Android. Jeśli musisz szybko odzyskać swoje pliki, możesz rozważyć pobranie oprogramowania, które jest bardziej złożone, ale nadal ma przyjazny dla użytkownika interfejs.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli kiedykolwiek przypadkowo usunąłeś plik na swoim urządzeniu z systemem Android, najlepszym sposobem na odzyskanie go jest użycie programu do odzyskiwania danych. Programy te są w stanie odzyskać utracone pliki z różnych przyczyn, takich jak wirusy, rootowanie, aktualizacje i pobrania. Oprócz odzyskiwania usuniętych plików, programy te mogą również pomóc w znalezieniu utraconych kontaktów.

Należy jednak pamiętać o kilku ograniczeniach przy wyborze odpowiedniego programu dla siebie. Po pierwsze, musi być w stanie odzyskać wszystkie typy plików i być kompatybilny z telefonem android. Ponadto, powinien pochodzić z tagiem cenowym, który pasuje do Twojego budżetu i potrzeb. Powinien być również wolny od złośliwych wirusów lub dołączonych wtyczek. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić, że Twoje dane osobowe zostaną naruszone.

Gdy program przeskanuje urządzenie, rozpocznie odbudowę wszelkich utraconych danych. Będzie również w stanie przywrócić nośniki z kart SD. Co więcej, pozwala na podgląd dziesiątek tysięcy plików. Po zakończeniu procesu skanowania, będzie można podejrzeć odzyskane pliki.

Proces odzyskiwania danych jest prosty i bezpieczny. Większość programów wyświetli, ile elementów znajduje się na urządzeniu i ile miejsca zajmują. Dzięki temu unikniesz nadmiernego zapisywania plików. Po zakończeniu procesu odzyskiwania możesz bezpiecznie obsługiwać urządzenie i odzyskać dostęp do utraconych plików. Pamiętaj tylko, aby przed ponownym użyciem telefonu użyć odpowiedniego programu do odzyskiwania danych z systemu Android.

Po pobraniu i zainstalowaniu programu Free Android Data Recovery należy podłączyć urządzenie do komputera. Oprogramowanie poprowadzi Cię przez serię prostych kroków. Darmowa wersja pozwoli Ci na podgląd danych, które chcesz odzyskać. Podobnie, wersja płatna pozwala na odzyskanie wybranych plików.

7-Data Android Recovery

7-Data Android Recovery to program, który pozwala odzyskać dane z różnych telefonów z systemem Android. Obsługuje odzyskiwanie danych zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i z zewnętrznej karty SD. Oprogramowanie posiada przyjazny dla użytkownika kreator, dzięki któremu odzyskiwanie jest proste. Działa również z wieloma różnymi wersjami systemu Android, w tym Jellybean.

Urządzenia z systemem Android mogą cierpieć z powodu różnych błędów, w tym przypadkowego usunięcia lub sformatowania utraty danych. Większość telefonów komórkowych posiada karty micro-SD, które mogą zostać uszkodzone z powodu nieprawidłowego przechowywania lub formatowania. 7-Data Android Recovery pomoże Ci odzyskać usunięte dane z tych magazynów i naprawić Twoje urządzenie.

Po zainstalowaniu programu 7-Data Android Recovery, należy podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Gdy wykryje połączenie USB, otrzymasz komunikat ostrzegawczy. Jeśli się zgodzisz, instalacja będzie kontynuowana. Będziesz musiał włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu. Aby to zrobić, musisz podłączyć urządzenie do komputera w trybie napędu.

7-Data Android Recovery obsługuje również kilka formatów plików. Możesz przywrócić zdjęcia, filmy i pliki audio. Może również przywrócić utracone pliki z kart SD. Użytkownicy mogą przeglądać odzyskane pliki i wybierać te, które chcą zapisać. Program jest kompatybilny z wieloma urządzeniami z systemem Android i systemami operacyjnymi Android. Obsługuje również karty SD i samo urządzenie.

Jeśli chodzi o formaty plików, 7-Data Android Recovery obsługuje setki. Jego kompatybilność z różnymi urządzeniami i formatami sprawia, że jest to idealne narzędzie do odzyskiwania utraconych plików. Program jest przyjazny dla użytkownika i może pomóc odzyskać pliki, które są uszkodzone, usunięte lub uszkodzone. Obsługuje również odzyskiwanie danych z kart SD i dysków twardych, które przestały się uruchamiać. Jest to uniwersalne oprogramowanie, które może być używane na telefonach komórkowych i komputerach stacjonarnych. Posiada cztery tryby odzyskiwania, które ułatwiają wybór odpowiedniego dla Twoich potrzeb.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Proces odzyskiwania danych z uszkodzonego telefonu z systemem Android może być dość prosty z pomocą komputera i kabla USB. Może to pomóc w uzyskaniu dostępu do danych z telefonu, w tym dokumentów, plików multimedialnych, dzienników połączeń i czatów WhatsApp. Po wybraniu żądanych typów plików, po prostu podłącz złamanego Androida do komputera i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

W zależności od uszkodzenia telefonu, istnieją różne sposoby odzyskiwania danych z uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Niektórzy użytkownicy decydują się na przywrócenie danych z karty SD lub folderu Internal Storage. Istnieją jednak sytuacje, w których odzyskiwanie danych na telefonie z systemem Android nie jest możliwe. Zepsute telefony z systemem Android często mają ekrany, które nie mogą być używane, a to może pozostawić Cię bez dostępu do przechowywanych danych.

O ile danych z uszkodzonego telefonu z Androidem nie da się odzyskać z pękniętego ekranu, to można je odzyskać z usługi w chmurze lub z komputera. Jednak dane z kontaktów i wiadomości tekstowych nie są możliwe do odzyskania, ponieważ funkcja kopiowania i wklejania sprawi, że będą one nieczytelne. W takim przypadku trzeba będzie użyć programu, który został zaprojektowany do odzyskiwania danych na urządzeniach z systemem Android.

Broken Android Data Extraction to aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android, która może być używana do odzyskiwania danych z uszkodzonego lub zamrożonego telefonu z systemem Android. Ta aplikacja pomoże Ci odzyskać dane z różnych typów uszkodzonych urządzeń z systemem Android, w tym tych, które zostały zablokowane i rozbite. Oprogramowanie wyświetli monit o wprowadzenie modelu i nazwy urządzenia przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania. Po wprowadzeniu tych danych, będziesz musiał podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla USB.

Broken Android Data Recovery ma dobry interfejs użytkownika i przyzwoity design. Program oferuje również podgląd danych przed ich faktycznym odzyskaniem. Wykorzystuje bezpieczną metodę odzyskiwania, dzięki czemu nie usuwa żadnych danych. Pozwoli Ci również wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

AirMore

AirMore to potężne, bogate w funkcje oprogramowanie do odzyskiwania danych z systemu Android, które może odzyskać dane z wielu różnych sytuacji. Obsługuje większość popularnych urządzeń z systemem Android i odzyskuje pliki multimedialne, kontakty, historię połączeń i dokumenty. Oferuje bezpieczny i prosty proces odzyskiwania, który nie zakłóca plików ani nie narusza prywatności. Jego przyjazny dla użytkownika UI sprawia, że jest łatwy w użyciu.

Może być używany z różnymi urządzeniami, od telefonów z systemem Android po laptopy. Działa poprzez podłączenie smartfona lub tabletu z systemem Android do komputera lub przeglądarki. Następnie można przeglądać pamięć masową i wybierać pliki do pobrania lub przeniesienia. Pozwala to na dostęp do plików bez kłopotliwego podłączania kabli do urządzenia.

Darmowa wersja próbna AirMore pozwala pobrać i zainstalować aplikację na urządzeniu z systemem Android. Można również pobrać wersję aplikacji dla systemu Windows. Pozwala ona również na zarządzanie plikami i kopiami zapasowymi w magazynie w chmurze. Ta darmowa usługa działa również z urządzeniami Apple.

Potężne algorytmy i interfejs użytkownika oprogramowania sprawiają, że jest ono idealne do odzyskiwania danych z systemu Android. Obsługuje szeroki zakres formatów plików i zajmuje minimalną ilość czasu, aby odzyskać dane. Oferuje podgląd możliwych do odzyskania danych i rozróżnia usunięte i istniejące pliki. Jest kompatybilny z wieloma popularnymi markami i urządzeniami z systemem Android 2.3 lub wyższym.

Recoverit to potężna aplikacja do odzyskiwania danych androidowych, która pozwala odzyskać dowolny typ danych z urządzenia z Androidem. Możesz użyć oprogramowania do odzyskania zdjęć, filmów, audio, dokumentów i innych z pamięci urządzenia. Obsługuje również odzyskiwanie z kart SD. Oprócz urządzeń z systemem Android, działa z pudełkami telewizyjnymi i tabletami.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]