Odzyskiwanie danych w niechybna .

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak wykonać odzyskiwanie danych z systemu Android

Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o odzyskiwanie usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Programy Android Data Recovery mogą skanować pamięć wewnętrzną telefonu i kartę SD lub kartę microSD. Są kompatybilne z ponad 6000 urządzeń z systemem Android, w tym z Samsungiem, LG, OnePlus, Xiaomi, Huawei, Sony i innymi. Dają również możliwość wyboru typów plików, które chcesz odzyskać. Po określeniu typów plików i rozmiaru plików, które chcesz odzyskać, możesz rozpocząć proces odzyskiwania utraconych danych.

Kopacz dysków

Aby wykonać skanowanie dysku, uruchom aplikację Disk Digger na urządzeniu i wybierz partycję pamięci. Pamięć wewnętrzna ma zwykle nazwę „/data”, a karta SD to „/mnt/sdcard”. Następnie kliknij „Skanuj”. Wybierz typ plików, które chcesz odzyskać, i wybierz ścieżkę odzyskiwania.

Aplikacja DiskDigger Android jest kompatybilna z większością urządzeń z systemem Android. Działa nawet po wykonaniu resetu fabrycznego, więc nie będziesz musiał się martwić o przypadkowe usunięcie plików. Ta aplikacja działa również bez konieczności posiadania dostępu root. Łatwiej będzie odzyskać usunięte pliki, gdy Twoje urządzenie jest zakorzenione.

Kolejną ważną cechą jest jego zdolność do odzyskiwania danych we wszystkich typach plików. Obsługuje formaty obrazów, wideo, audio i dokumentów. Interfejs jest prosty i intuicyjny, co pozwala na skanowanie i odzyskiwanie plików w ciągu kilku minut. Aplikacja pozwala również na podgląd plików przed odzyskaniem. To pomoże Ci upewnić się, że odzyskujesz tylko te, których potrzebujesz.

Inną wspaniałą cechą Disk Digger jest to, że może odzyskać usunięte i utracone pliki zarówno z wewnętrznej, jak i zewnętrznej pamięci masowej. Aplikacja działa na większości urządzeń z systemem Android i może odzyskać dane z wielu różnych nośników pamięci, w tym kart pamięci i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Użytkownicy mogą nawet przywrócić usunięte zdjęcia i filmy z rolki aparatu za pomocą aplikacji bez rootowania swoich urządzeń.

Inną wspaniałą cechą DiskDigger jest fakt, że możesz zapisać sesje skanowania, aby mieć do nich dostęp później w razie potrzeby. Po zakończeniu odzyskiwania danych możesz zapisać pliki, które chcesz zachować i odzyskać je.

Eassos Android Data Recovery

Eassos Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które działa z różnymi urządzeniami z systemem Android. Może odzyskać usunięte, sformatowane i utracone pliki z niemal każdej marki smartfonu i tabletu z systemem Android. Program jest również kompatybilny ze starszymi wersjami systemu Android, w tym urządzeniami od HTC, LG i Sony. Pozwala również na podgląd utraconych plików przed ich odzyskaniem.

Eassos Android Data Recovery to aplikacja działająca w systemie Windows, która pozwala odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Obsługuje odzyskiwanie utraconych danych w wyniku przywrócenia ustawień fabrycznych, ataków wirusów i uszkodzeń kart pamięci. Ponadto może przywrócić utracone pliki z usuniętych i sformatowanych kart pamięci.

Jeśli przypadkowo usunąłeś lub straciłeś dane ze swojego smartfona z systemem Android, możesz mieć wiele problemów z ich odzyskaniem. Ale, Eassos Android Data Recovery ma wiele funkcji, które mogą ułatwić odzyskanie utraconych plików. Możesz wyświetlić podgląd plików za pomocą oprogramowania, wybrać te, które chcesz odzyskać, a nawet kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby je skopiować. Inną wspaniałą cechą tego programu jest fakt, że nie ustawi folderu docelowego na partycji, która doznała utraty danych.

Po pobraniu oprogramowania, można go zainstalować. Pochodzi z kreatora, który prowadzi Cię przez cztery moduły odzyskiwania. Pierwszy moduł pomoże Ci odzyskać pliki z partycji i dysków twardych. Inny moduł będzie odzyskać utracone partycje. Kreator posiada również pasek postępu i przyciski pauza / stop. Posiada dwa interfejsy użytkownika – lewe okno wyświetla drzewo katalogów, a prawe okno wyświetla odzyskane pliki.

MyJad

Oprogramowanie do odzyskiwania danych MyJad android pomaga odzyskać usunięte dane i obrazy z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać usunięte wiadomości, kontakty, wiadomości społecznościowe, zdjęcia, filmy i inne. To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i obsługuje wiele platform. Może również tworzyć kopie zapasowe istotnych danych, takich jak kontakty i zdjęcia.

Oprogramowanie jest dostępne do pobrania za darmo w wersji próbnej. Nie może jednak odzyskać plików z pamięci wewnętrznej telefonu. Może odzyskać pliki z karty SD. Działa z prawie wszystkimi typami plików. Pozwala na podgląd obrazów przed ich odzyskaniem. Jeśli nie jesteś pewien, czy pliki można odzyskać, zespół obsługi klienta MyJad jest gotowy do pomocy.

Inną ważną cechą tego oprogramowania jest to, że nie zmienia zawartości telefonu. Możesz odzyskać swoje wiadomości SMS i inne dane bez modyfikowania oryginalnych plików. Możesz również użyć go do tworzenia kopii zapasowych zawartości telefonu. To narzędzie obsługuje wiele telefonów z systemem Android, w tym iPhone. Korzystanie z MyJad Android Data Recovery może pomóc w przywróceniu zawartości w przypadku utraty.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych MyJad android pomaga użytkownikom odzyskać usunięte pliki z karty SD. Działa z prawie każdym modelem telefonu z systemem Android i jest kompatybilny z większością kart SD. Ważne jest, aby pamiętać, że oprogramowanie może przywrócić pliki tylko na zakorzenionych telefonach, a przed użyciem zawsze należy upewnić się, że urządzenie jest prawidłowo obsługiwane przez komputer.

Oprogramowanie MyJad’s Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które działa ze zdecydowaną większością urządzeń z systemem Android. Pozwala odzyskać usunięte pliki z wiadomości tekstowych, zdjęć i plików muzycznych. Obsługuje również historię połączeń. Ponadto, aplikacja jest łatwa w użyciu i pozwala na podgląd odzyskanych plików. Jest darmowa do pobrania i posiada dożywotnie aktualizacje.

RecoverGo

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android może przywrócić utracone pliki z urządzeń z systemem Android, w tym usunięte zdjęcia, kontakty, wiadomości, WhatsApp, audycje i filmy. Może również odzyskać usunięte pliki z kart SD i pamięci wewnętrznej. To profesjonalne narzędzie ma 100% wskaźnik sukcesu, obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android i jest dostępne za darmo.

Po zainstalowaniu aplikacji RecoverGo na komputerze, możesz podłączyć urządzenie z Androidem do komputera i przeskanować dane, które stracił. Po zakończeniu procesu skanowania możesz wybrać, które pliki mają zostać przywrócone na komputer. Oprogramowanie działa na zrootowanych i niezrootowanych urządzeniach z Androidem. Jeśli jednak Twoje urządzenie zostało wymazane, nadal możesz użyć tego oprogramowania do odzyskania usuniętych plików. Proces odzyskiwania trwa zaledwie kilka minut. Upewnij się, że Twój telefon jest odblokowany podczas skanowania. W przeciwnym razie otrzymasz powiadomienie, że twój telefon jest zablokowany.

RecoverGo Android jest w stanie odzyskać usunięte pliki ze smartfona z Androidem w trzech prostych krokach. Po pierwsze, musisz wprowadzić swoje urządzenie z Androidem w tryb debugowania USB. Aby to zrobić, otwórz menu Ustawienia i poszukaj „Opcje dewelopera”. Włącz tryb debugowania USB na swoim urządzeniu.

RecoverGo Android jest w 100% bezpieczny w użyciu i szybko przywróci twoje utracone pliki. Możesz użyć tego programu do odzyskania danych zarówno z pamięci wewnętrznej jak i karty SD. Pozwala on również na podgląd plików przed odzyskaniem, co zapewnia wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania. Program jest kompatybilny z 6000+ smartfonów z systemem Android, w tym Samsung, LG, HTC, Sony, Google i Xiaomi. Umożliwia również tworzenie kopii zapasowych danych Androida za pomocą kabla USB.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych RecoverGo Android zostało zaprojektowane, aby pomóc użytkownikom Androida odzyskać pliki utracone w wyniku przypadkowego usunięcia. Obsługuje 11 typów plików. Można odzyskać filmy, obrazy, audio, a nawet ebooki. Obsługuje urządzenia z systemem Android i obsługuje większość popularnych formatów plików.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]