Odzyskiwanie danych komu można zaufać takie działanie.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Androida

Korzystanie z narzędzia do odzyskiwania dla urządzeń z systemem Android pomoże Ci odzyskać usunięte zdjęcia, kontakty, muzykę, filmy i inne z urządzenia. Jeśli masz urządzenie z zewnętrznym dyskiem twardym, musisz upewnić się, że urządzenie ma wystarczająco dużo portów USB. Kolejną kwestią jest szybkość transferu. W zależności od tego, jak szybko potrzebujesz odzyskanych plików, może być konieczne użycie innego nośnika danych.

Odzyskuje usunięte kontakty

Jeśli przypadkowo usunąłeś kontakty ze swojego urządzenia z systemem Android, nadal możesz je odzyskać za pomocą darmowego programu o nazwie Android data recovery. Program przeskanuje całą listę kontaktów telefonu i pokaże Ci, które pliki można odzyskać. W ten sposób będziesz mógł zobaczyć wszystkie informacje, które zostały utracone, w tym nazwę kontaktu, adres e-mail, nazwę firmy i inne.

Po zakończeniu skanowania oprogramowanie wyświetli wyniki w interfejsie użytkownika urządzenia. W lewej kolumnie wybierz opcję Kontakty. Kliknij jeden z elementów, aby wyświetlić szczegóły kontaktu. Następnie dotknij przycisku Odzyskaj, aby go odzyskać. Następnie program przywróci kontakty.

Po wykonaniu procesu odzyskiwania danych z systemu Android należy zsynchronizować się z kontem Google. Następnie możesz wybrać zakres czasu, w którym chcesz przywrócić kontakty. Spowoduje to przywrócenie listy do określonego przez Ciebie okresu czasu, ale pamiętaj, że wszelkie nowo dodane kontakty zostaną usunięte. Ta metoda jest bezpieczna i pozwoli Ci przywrócić utracone kontakty. Możesz użyć tej samej procedury, aby odzyskać usunięte kontakty w Google. Jednak proces ten jest bardziej czasochłonny i wymaga profesjonalisty.

Oprogramowanie obsługuje zarówno urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Deleted Contacts Recovery może pomóc Ci przywrócić kontakty, nawet jeśli usunąłeś je poprzez reset fabryczny lub sprzedałeś telefon. Inną opcją jest utworzenie kopii zapasowej kontaktów telefonu z Androidem za pomocą usługi tworzenia kopii zapasowych, takiej jak MobiKin Assistant for Android. Ten program utworzy kopię zapasową wszystkich kontaktów, wiadomości SMS i filmów, a także przeniesie muzykę i zdjęcia.

Jeśli przypadkowo usunąłeś kontakty na urządzeniu z systemem Android, możesz chcieć je odzyskać z kopii zapasowej. Usunięte kontakty są oznaczone zerem w bazie danych telefonu. Na szczęście nadal możesz je przywrócić, używając potężnego programu do odzyskiwania danych. Istnieje wiele dostępnych narzędzi do odzyskiwania danych z systemu Android, ale FonePaw Android Data Recovery jest najlepszy.

Odzyskuje usunięte zdjęcia

Jeśli Twój telefon z systemem Android został przypadkowo usunięty, możliwe jest odzyskanie usuniętych zdjęć. Chociaż funkcja tworzenia kopii zapasowych systemu Android może nie być w stanie odzyskać każdego zdjęcia, które zostało usunięte, nadal możliwe jest odzyskanie większości usuniętych zdjęć. Pierwszym krokiem jest przejście do folderu Camera Uploads w telefonie. Gdy już tam będziesz, wybierz zdjęcia, które chcesz przywrócić. Następnie stuknij Więcej i wybierz „Zapisz na urządzeniu”.

Następnie podłącz urządzenie z systemem Android do komputera. Powinieneś zainstalować odpowiednie oprogramowanie sterownika. Następnie należy wybrać odpowiedni moduł dla swojego telefonu. Oprogramowanie będzie odzyskiwać zdjęcia z karty SD lub pamięci wewnętrznej. Jeśli chcesz odzyskać zdjęcia z karty SD, będziesz musiał rootować swój telefon z Androidem.

Po wykonaniu tych kroków możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania zdjęć na Androida, aby odzyskać usunięte zdjęcia. Dobrym narzędziem do tego celu jest DiskDigger Photo Recovery. Jest bezpłatny do pobrania i użycia, i może odzyskać zdjęcia z zakorzenionych urządzeń z systemem Android. Możesz również pobrać płatną wersję dla innych typów odzyskiwania.

Innym sposobem na odzyskanie usuniętych zdjęć z urządzenia z systemem Android jest skorzystanie z usługi przechowywania w chmurze, takiej jak Zdjęcia Google. Prawie wszyscy użytkownicy Androida używają tej usługi do przechowywania zdjęć. Dzięki temu łatwiej jest przywrócić usunięte zdjęcia niż inne metody. Jeśli jednak chcesz odzyskać zdjęcia z Google Photos, musisz mieć konto Google. Ponieważ Google Photos korzysta z Gmaila, twoje zdjęcia są również synchronizowane z chmurą. W takich przypadkach będziesz mógł wybrać zdjęcia, które chcesz odzyskać i nacisnąć przycisk Odzyskaj. Dzięki temu w ciągu kilku minut przywrócisz swoje usunięte zdjęcia.

Innym sposobem na odzyskanie usuniętych zdjęć z urządzenia z Androidem jest pobranie i zainstalowanie Android Photo Recovery. To narzędzie wykryje usunięte zdjęcia z Galerii i Biblioteki Zdjęć. Gdy już to zrobisz, będziesz musiał włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu z Androidem, aby móc korzystać z programu. Android Photo Recovery będzie następnie skanować dane na urządzeniu i wyświetlać zdjęcia. Jeśli ostatnio usunąłeś jakieś zdjęcia, wybierz je z listy. Po zakończeniu skanowania zobaczysz podgląd odzyskanych zdjęć.

Odzyskuje usuniętą muzykę

Na szczęście możesz odzyskać usuniętą muzykę z telefonu z Androidem za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Te programy są w stanie przywrócić usunięte pliki muzyczne w różnych formatach. Niezależnie od tego, czy usunąłeś je przypadkowo lub przez pomyłkę, możesz je łatwo przywrócić za pomocą oprogramowania. Aby to zrobić, musisz podłączyć telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. W ten sposób możesz podłączyć telefon do komputera, nie tracąc żadnego z plików muzycznych.

Telefony z systemem Android mają ograniczoną wewnętrzną przestrzeń dyskową. Ale zawsze można rozszerzyć pamięć masową za pomocą karty SD. Musisz jednak uważać na utratę danych na karcie SD, która jest podatna na awarie. Na szczęście istnieją metody dostępne do odzyskania usuniętej muzyki z telefonów z systemem Android przy użyciu kart SD.

Jednym z najprostszych sposobów na przywrócenie usuniętej muzyki z Androida jest użycie Google Drive, który synchronizuje się z kontem Google. Następnie możesz znaleźć i wybrać pliki muzyczne, które chcesz przywrócić z folderu 'Trash’ w Google Drive. Po znalezieniu plików, które chcesz odzyskać, możesz kliknąć przycisk „Przywróć”.

Inną opcją jest użycie aplikacji do tworzenia kopii zapasowych systemu Android, aby przywrócić usunięte pliki muzyczne i audio z urządzenia. Ta metoda jest szczególnie przydatna, jeśli przechowywałeś ważne dane na karcie SD. Użytkownicy Samsunga mogą również korzystać z funkcji przechowywania w chmurze, aby odzyskać usunięte utwory z telefonów z systemem Android. Konto do przechowywania w chmurze jest dostarczane z 5 GB miejsca, więc nie jest trudno znaleźć usunięte utwory na urządzeniu.

Jeśli masz kopie zapasowe plików muzycznych na komputerze, możesz je również przywrócić z urządzenia z systemem Android. Aby to zrobić, wystarczy podłączyć telefon do komputera przez USB i połączyć go z oprogramowaniem. Następnie program wykryje Twój telefon i kartę SD. Po podłączeniu przeskanuje Twoje urządzenie i wyświetli listę usuniętych plików audio. Po wybraniu żądanych plików, kliknij przycisk „Odzyskaj”, aby zapisać je na komputerze.

Odzyskuje usunięte filmy

Najlepszym sposobem na odzyskanie usuniętych filmów z Androida jest użycie programu do odzyskiwania danych Androida. Programy te mają zdolność do odzyskiwania różnych typów danych z wewnętrznej i zewnętrznej pamięci masowej. Obsługują one również ponad 6000 urządzeń z systemem Android i najnowsze wersje systemu operacyjnego Android. Najlepsze ze wszystkich, te narzędzia są w 100% bezpieczne i bezpieczne, więc możesz być pewien, że Twoja prywatność będzie chroniona.

Aby odzyskać usunięte filmy z Zdjęć Google, najpierw musisz zalogować się do Zdjęć Google. Możesz znaleźć ten folder po lewej stronie ekranu. Następnie możesz wybrać wideo lub zdjęcie i kliknąć przycisk „przywróć”. Spowoduje to przywrócenie filmów z powrotem na Twoje konto i album.

Następnie zainstaluj program DroidKit, który obsługuje wszystkie formaty wideo. To oprogramowanie pozwala również na podgląd i wybór utraconych danych przed ich odzyskaniem. Program DroidKit może być używany zarówno na komputerze z systemem Windows, jak i na komputerze Mac. Oprogramowanie jest dostępne zarówno dla komputerów z systemem Windows, jak i Mac, i działa zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS. Po pobraniu oprogramowania możesz go użyć do odzyskania usuniętych filmów na Androida bez rootowania urządzenia.

Po pobraniu Android Data Recovery, możesz rozpocząć przywracanie usuniętych filmów i innych danych. Po odzyskaniu plików, podłącz telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Oprogramowanie automatycznie wykryje filmy i zdjęcia w telefonie z Androidem. Pamiętaj, aby zezwolić na debugowanie USB przed użyciem programu.

Odzyskuje usunięte wiadomości

Istnieje kilka sposobów na odzyskanie usuniętych wiadomości tekstowych z urządzenia z systemem Android. Jednym ze sposobów jest umieszczenie telefonu w trybie Airplane. Dzięki temu nowe wiadomości nie będą zapisywane nad tymi usuniętymi. Dodatkowo, telefon nie może być używany do robienia lub tworzenia nowych plików lub zdjęć. Jest to bardzo ważny krok, który należy podjąć, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z urządzenia z systemem Android.

Drugim sposobem na odzyskanie usuniętych wiadomości jest użycie programu innej firmy. To oprogramowanie może być zainstalowane na komputerze i wymaga, abyś miał zainstalowane debugowanie USB na swoim urządzeniu. Następnie możesz przeskanować urządzenie w poszukiwaniu usuniętych wiadomości i użyć go do ich odzyskania. Proces jest prosty.

Po pobraniu programu do odzyskiwania danych z Androida, podłącz telefon do komputera. Po wykryciu urządzenia otwórz go i kliknij „Data Backup & Restore”. W oknie narzędziowym wybierz swoje urządzenie, a następnie wybierz „Data Backup & Restore”. Zobaczysz listę swoich plików kopii zapasowych. Wybierz ten, który musisz przywrócić. Następnie możesz przywrócić wiadomość na swój komputer.

To narzędzie działa z niemal wszystkimi typami urządzeń i systemów operacyjnych z systemem Android. Korzystanie z niego pozwoli Ci odzyskać usunięte wiadomości tekstowe bez ryzyka uszkodzenia urządzenia. Jest również w 100% bezpieczny, więc możesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne i zdrowe. Upewnij się tylko, że włączysz debugowanie USB na swoim urządzeniu, zanim wypróbujesz to oprogramowanie.

Inną opcją odzyskania usuniętych wiadomości jest przywrócenie ich z kopii zapasowej Google Drive. Aby to zrobić, musisz wykonać reset fabryczny na swoim urządzeniu z Androidem. Następnie musisz wykonać kopię zapasową swojego telefonu. Następnie możesz przywrócić usunięte wiadomości tekstowe z tej kopii zapasowej. Przed wykonaniem resetu fabrycznego upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową ważnych danych w telefonie. A przed próbą odzyskania usuniętych wiadomości z telefonu z systemem Android, upewnij się, że czujesz się komfortowo z procesem usuwania danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]