Odzyskiwanie danych jednostka poczciwa powierzenia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Którego oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida powinieneś użyć?

Podczas wyszukiwania odpowiedniego oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida istnieje kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę. Szybkość odzyskiwania jest podstawowym czynnikiem, ale powinieneś również wziąć pod uwagę doświadczenie użytkownika. Niektóre programy są proste i łatwe w użyciu, podczas gdy inne są bardziej skomplikowane i wymagają zaplecza technicznego. Wybór, którego dokonasz, będzie zależał od rodzaju pliku, który próbujesz odzyskać, oraz od ram czasowych.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to doskonałe narzędzie do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie jest bezpieczne w użyciu i podąża za prostym trzyetapowym procesem. Nie uszkadza urządzenia w żaden sposób i zachowa oryginalną jakość danych. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala na podgląd obrazów i danych, a nawet pozwala wybrać konkretne pliki do ekstrakcji. Obsługuje również każdy rodzaj telefonu z systemem Android i będzie odzyskać swoje dane bez przeszkód.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac to świetny sposób na tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych z urządzeń z systemem Android na Macu. Ten program jest kompatybilny z najpopularniejszymi urządzeniami z systemem Android. Obsługuje wersje od 2.1 do 5.0 systemu Android. Pomaga również odzyskać usunięte pliki. Ponadto program pomaga również w zarządzaniu telefonem i danymi oraz posiada funkcję indywidualnej ochrony informacji.

Kolejną potężną cechą AnyMP4 Android Data Recovery jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętej zawartości tekstowej. Pozwala również na eksport kontaktów do formatów CSV, HTML i VCF. Obsługuje nawet przywracanie utraconych danych po przywróceniu fabrycznym, aktualizacji systemu operacyjnego i flashowaniu ROM. Po zainstalowaniu programu, można rozpocząć skanowanie urządzenia z systemem Android w poszukiwaniu utraconych danych.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac obsługuje również tworzenie kopii zapasowych danych Androida, mediów i dokumentów. Do korzystania z niego wymagany jest komputer Mac. Oprogramowanie pozwala również na podgląd danych i zdjęć w oknie podglądu. Po wybraniu plików, które chcesz przywrócić, Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć „Odzyskaj”, aby je przywrócić.

Po odzyskaniu danych możesz je wyeksportować do komputera. Oprócz tworzenia kopii zapasowych danych Androida, AnyMP4 TransMate oferuje wiele potężnych funkcji, w tym Contacts Backup/Restore, Ringtone Maker i HEIC Converter. Z pomocą AnyMP4 TransMate możesz łatwo zarządzać danymi mobilnymi i przenosić dane między urządzeniami z systemem Android i iOS. Co więcej, obsługuje również przesyłanie danych z iOS na PC.

Jeśli chcesz wykonać kopię zapasową urządzenia z systemem Android, program zawiera również funkcję One-Click Backup and Restore. Po utworzeniu kopii zapasowej danych wystarczy wybrać pliki, które chcesz przywrócić, wybrać miejsce, w którym chcesz je przywrócić i kliknąć „Przywróć”, aby je przywrócić.

MobiSaver

MobiSaver do odzyskiwania danych z systemu Android to doskonała aplikacja do tworzenia kopii zapasowych plików. Działa z różnymi typami urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy, LG, HTC, Motorola i inne. Darmowa wersja pozwala przywrócić pliki bez płacenia ani jednego centa. Możesz nawet wybrać edycję odzyskanych plików, jeśli to konieczne.

Program może odzyskać pliki ze wszystkich rodzajów plików multimedialnych, w tym MP3, FLAC i innych. Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś wiadomość, czy zostałeś zainfekowany przez wirusa, EaseUS MobiSaver for Android może pomóc Ci odzyskać utracone pliki. Może skanować zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną pamięć Twojego urządzenia, a odzyskane pliki może zapisać w kilku formatach.

EaseUS MobiSaver for Android to prosty w obsłudze program do odzyskiwania danych, który potrafi przywrócić większość utraconych plików. Jest w stanie odzyskać pliki, które zostały przypadkowo usunięte, sformatowane lub utracone w wyniku ataku wirusa. Może również odzyskać dane z uszkodzonych lub uszkodzonych kart SD. Istnieją jednak pewne ograniczenia, o których należy pamiętać podczas korzystania z tego programu.

Po pomyślnym podłączeniu urządzenia do komputera, oprogramowanie wykryje je i rozpocznie proces odzyskiwania. Następnie będzie dokładnie skanować urządzenie, aby odzyskać wszystkie utracone pliki. Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików w formacie miniatur lub pełnej nazwy. To pomoże Ci określić, czy dane są warte odzyskania. Można również poprosić o pomoc techniczną dla wszelkich problemów, które można napotkać.

MobiSaver dla Androida oprogramowanie do odzyskiwania danych jest do pobrania za darmo. Płatna wersja oferuje więcej funkcji. Ta aplikacja jest kompatybilna z większością urządzeń z systemem Android. Jest to potężne narzędzie, które może pomóc w odzyskaniu zdjęć, filmów, muzyki i historii połączeń. Aplikacja umożliwia również podgląd utraconych plików i zapisanie ich na komputerze.

MobiSaver dla Androida może pomóc odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Działa również na systemie operacyjnym Windows. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu po zainstalowaniu. Zapewnia również funkcje bezpieczeństwa, które sprawiają, że jest to cenne narzędzie do odzyskiwania utraconych plików.

AirMore

Oprogramowanie do odzyskiwania danych androidowych AirMore to darmowe oprogramowanie do pobrania, które może być używane do odzyskiwania usuniętych plików z telefonów i tabletów z systemem Android. Posiada intuicyjny interfejs i jest wyposażony we wszystkie narzędzia niezbędne do przeprowadzenia udanego odzyskiwania. Jest również bardzo bezpieczny w użyciu. Jest kompatybilny ze wszystkimi typami urządzeń z systemem Android i kartami pamięci, co czyni go doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy nie chcą stracić swoich ważnych danych.

Ten darmowy program może odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android i innych typów urządzeń. W przeciwieństwie do płatnego oprogramowania, to oprogramowanie pozwala przywrócić dane, które zostały utracone lub usunięte z różnych powodów, w tym z powodu uszkodzenia wody lub zepsutych telefonów. Możesz nawet odzyskać dane z kart SD, jeśli telefon znajduje się pod wodą. A dzięki funkcjom bezpieczeństwa możesz go użyć do odzyskania utraconych danych, pozostając całkowicie bezpiecznym.

AirMore Android data recovery może pomóc przywrócić dane z urządzeń z systemem Android, w tym smartfonów, tabletów i komputerów z kodem systemowym Android. To oprogramowanie może również odzyskać pliki multimedialne z tych urządzeń i wyeksportować je do pliku CSV. Oprogramowanie działa zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac. Aby go użyć, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera. Następnie oprogramowanie wykryje urządzenie i rozpocznie odzyskiwanie danych.

Darmową wersję AirMore można pobrać z internetu. Jest ona darmowa przez określony czas, więc możesz ją wypróbować za darmo. Możesz nawet wypróbować go przed zakupem programu. A ponieważ korzysta z tego samego WiFi co Twoje urządzenie mobilne, jest bezpieczny w użyciu.

Korzystanie z darmowej wersji AirMore Android Data Recovery pozwoli Ci odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android bez płacenia czegokolwiek. Jego interfejs użytkownika pozwala na wybieranie plików i organizowanie ich w foldery. Może nawet odzyskać pliki, które zostały sformatowane lub zresetowane fabrycznie.

Przed wyborem oprogramowania do odzyskiwania danych na Androida, zastanów się, ile czasu jesteś gotów poświęcić na korzystanie z niego. Dobre oprogramowanie odzyska Twoje dane w jak najkrótszym czasie. Dobre oprogramowanie powinno być również kompatybilne z różnymi kartami SD i markami. Ponadto powinno działać szybko i łatwo, a także powinno obsługiwać wszystkie rodzaje formatów plików. Powinien również oferować podgląd możliwych do odzyskania danych przed zakończeniem procesu odzyskiwania. Powinien również odróżniać usunięte pliki od istniejących danych.

Tenorshare

Jeśli straciłeś dane na telefonie z systemem Android, możesz użyć Tenorshare Android Data Recovery, aby je odzyskać. Ten program jest dostępny do pobrania w sklepie Google Play. Po pobraniu wymaga on do uruchomienia przewodu USB i funkcji debugowania USB. Następnie program skanuje urządzenie i znajduje dane, które trzeba odzyskać. Po zakończeniu skanowania wyświetli znalezione pliki i da Ci podgląd każdego z nich.

Proces skanowania jest szybki, a program posiada opcję głębokiego skanowania. Oznacza to, że nie będziesz musiał długo czekać na znalezienie potrzebnych plików. Ponadto, można wyświetlić podgląd plików podczas skanowania. Dzięki temu łatwo jest określić, czy plik jest możliwy do odzyskania przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania.

Program działa na niemal wszystkich urządzeniach z systemem Android, w tym na tabletach i smartfonach. Aplikacja pozwala na podgląd utraconych danych, wybór plików do odzyskania oraz wybór rodzaju odzyskiwania. Możesz również wybrać, które pliki chcesz utworzyć kopię zapasową na komputerze. Program działa również na większości komputerów PC i obsługuje system Windows 11/10/8.1/8/7/XP. Ten program jest bezpieczny dla komputera i nie szkodzi urządzeniu z systemem Android. Ponadto jest przeznaczony dla zwykłych użytkowników Androida i ma czyste, łatwe do zrozumienia przewodniki.

Tenorshare Android Data Recovery to doskonałe, profesjonalne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Jest w stanie odzyskać różne rodzaje plików, w tym dokumenty PDF, muzykę, a nawet wiadomości i załączniki WhatsApp. Może również tworzyć kopie zapasowe odzyskanych plików, co sprawia, że odzyskiwanie danych jest jeszcze łatwiejsze. Co więcej, nie uszkadza danych osobowych użytkownika w procesie.

Interfejs użytkownika Tenorshare jest prosty i czysty, a cały proces jest łatwy. Oprogramowanie jest również lekkie i nie wpływa na szybkość lub wydajność urządzenia. Dzięki temu jest idealny dla osób, które nie mają umiejętności technicznych do obsługi programu. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną programu i wypróbować ją dla siebie przed zakupem licencji. Dostępne są również pomocne przewodniki i wsparcie techniczne za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]