Odzyskiwanie danych jaka efektywność? jakie są koszty.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze programy do odzyskiwania danych na Androida

Gdy urządzenie pamięci masowej nie przekazuje danych do urządzenia z systemem Android, konieczne jest odzyskanie danych z oddzielnego urządzenia. Czasami odbywa się to za pomocą dysku zewnętrznego. Ta metoda wymaga urządzenia z wystarczającą liczbą portów USB i obsługą urządzeń peryferyjnych. Prędkość, z jaką dane mogą być przesyłane z urządzenia na dysk zewnętrzny, może również wpływać na proces odzyskiwania.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to bardzo łatwy w obsłudze program, który pozwala odzyskać usunięte lub utracone dane z telefonu z systemem Android. Posiada dwa tryby skanowania: Quick Scan i Deep Scan. Oferuje również funkcję filtrowania, która pozwala szybko znaleźć potrzebne dane. Możesz nawet wyświetlić podgląd i zapisać odzyskane dane. Program ma czysty interfejs użytkownika, więc nie będziesz musiał przeszukiwać ustawień telefonu, aby znaleźć potrzebne dane.

Jako dodatkowy bonus, AnyMP4 Android Data Recovery jest całkowicie darmowy. Działa zarówno na systemach Windows, jak i Mac, i jest kompatybilny z wieloma popularnymi urządzeniami z systemem Android. Program umożliwia również tworzenie kopii zapasowych danych Androida bezpośrednio na komputerze. Możesz również odzyskać usunięte zdjęcia i kontakty. Ten program pozwala nawet odzyskać usuniętą historię połączeń.

Inną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest jego zdolność do tworzenia kopii zapasowych różnych typów danych. Może skanować w poszukiwaniu kontaktów, wiadomości, dzienników połączeń, zdjęć, filmów i dokumentów. Program zapewnia nawet łatwe do zrozumienia instrukcje tworzenia kopii zapasowych i funkcję tworzenia kopii zapasowych chronionych hasłem.

Urządzenia z systemem Android często spotykają się z różnego rodzaju katastrofami. AnyMP4 Android Data Recovery for Mac pomaga użytkownikom odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Jest kompatybilny z wieloma popularnymi urządzeniami z Androidem i obsługuje wersje Androida od 2.1 do 5.0. Posiada również funkcję podglądu, która pozwala zobaczyć dane, które zostały odzyskane przed przywróceniem.

Kolejną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest możliwość tworzenia kopii zapasowych plików multimedialnych. Obsługuje iPhone 11 Pro Max, iPad Air, iPad mini 4, Samsung S10 i iPad mini 4. Może również importować pliki Mac / iTunes i tworzyć kopie zapasowe niekompatybilnych plików. Może nawet tworzyć kopie zapasowe i przenosić iOS do Androida.

Eassos Android Data Recovery

Eassos Android Data Recovery v1.0.0 to darmowe oprogramowanie do odzyskiwania danych przeznaczone do pracy na urządzeniach z systemem Android. Program potrafi odzyskać dane z telefonów i tabletów niemal wszystkich głównych marek, w tym Samsunga, HTC, LG i Sony. Oprogramowanie pozwala również na podgląd plików, które chcesz odzyskać przed próbą odzyskania. Dzięki temu oprogramowanie jest doskonałym narzędziem do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych.

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji Eassos Android Data Recovery jest funkcja podglądu plików. Ta funkcja pozwala na podgląd plików i wybrać je przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy. Następnie możesz skopiować wybrane pliki lub wybrać wszystkie z nich. Narzędzie pozwala również wybrać folder docelowy i uniknąć ustawienia go na partycji, która doświadcza utraty danych.

Inną wspaniałą cechą Eassos Android Data Recovery jest jego deinstalator. Korzystanie z tego narzędzia może sprawić, że odinstalowanie Eassos Android Data Recovery będzie szybsze i łatwiejsze. Musisz pobrać deinstalator ze strony internetowej wydawcy i zainstalować go na swoim komputerze, aby go użyć. Po instalacji uruchom ponownie komputer, aby upewnić się, że nie pozostały żadne pliki resztkowe. Dezinstalator wyczyści również wszelkie pozostałości w edytorze rejestru. Jest to ważne, ponieważ edycja rejestru zawiera ważne wpisy i klucze rejestru, które mogą wpływać na wydajność systemu. Błędy w edytorze rejestru mogą prowadzić do poważnych problemów.

Eassos Android Data Recovery to doskonałe darmowe narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Działa na ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android i może przywrócić usunięte pliki i dane z wewnętrznej pamięci masowej i zewnętrznych kart pamięci. Może również odzyskać utracone zdjęcia i filmy. Jest łatwy w użyciu i oferuje kompletne rozwiązanie dla utraconych danych.

Eassos Android Data Recovery to łatwe w użyciu i niedrogie narzędzie do odzyskiwania usuniętych danych. Program współpracuje z niemal każdym urządzeniem z systemem Android i pozwala na podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. Pozwala również na zwiększenie rozdzielczości odzyskanych obrazów. Działa również ze wszystkimi formatami plików.

Odzyskiwanie zdjęć DiskDigger

Jeśli potrzebujesz odzyskać zdjęcia z telefonu z systemem Android, możesz spróbować aplikacji DiskDigger Photo Recovery. Ta aplikacja przeszukuje wszystkie obszary urządzenia, w tym pamięć podręczną, miniatury i karty pamięci. Jeśli znajdzie coś, czego nie chcesz, możesz to łatwo usunąć. Ta aplikacja jest darmowa i nie wymaga rootowania telefonu.

DiskDigger obsługuje wiele urządzeń pamięci masowej, w tym napędy dyskietek USB. Naprawia nawet problemy związane z odczytem plików z partycji FAT12. Niezależnie od tego, czy Twoim urządzeniem jest telefon z systemem Android, czy stary komputer PC, DiskDigger pomoże Ci odzyskać zdjęcia. Co więcej, narzędzie obsługuje odzyskiwanie z każdego rodzaju nośnika, w tym kart SD i dysków USB. Posiada również funkcje, które pomagają odzyskać usunięte zdjęcia z pamięci telefonu.

DiskDigger jest również kompatybilny z uprawnieniami do plików w systemie Android 11. Nowa wersja tego narzędzia pozwala na przeskanowanie dowolnego pliku bez konieczności martwienia się o to, czy jego otwarcie jest bezpieczne, czy nie. Dodatkowo, podczas wyszukiwania plików można określić kodowanie znaków. Po tym, oprogramowanie pokaże Ci listę sektorów z tekstem. Następnie można wybrać, aby odzyskać zawartość tych sektorów.

Po zainstalowaniu DiskDigger, możesz teraz rozpocząć odzyskiwanie zdjęć. Możesz również odzyskać usunięte zdjęcia z pamięci wewnętrznej telefonu z systemem Android. Może nawet odzyskać usunięte zdjęcia z kart pamięci, które zostały sformatowane. Oprogramowanie może również przesłać odzyskane pliki do chmury.

DiskDigger Photo Recovery for Android został pobrany ponad 5 milionów razy. Aplikacja ta jest darmowa i posiada wiele przydatnych funkcji. Działa również z zakorzenionymi urządzeniami. Jeśli straciłeś zdjęcia na swoim telefonie, powinieneś pobrać tę aplikację i wypróbować ją. Pomoże Ci odzyskać usunięte zdjęcia z dowolnego urządzenia z systemem Android.

Aplikacja DiskDigger Photo Recovery dla systemu Android pomaga odzyskać usunięte zdjęcia i filmy. Oprogramowanie posiada dwa tryby skanowania, dzięki którym możesz odzyskać usunięte zdjęcia bez dostępu root. Po odzyskaniu zdjęć możesz wybrać ich kopię zapasową lub przenieść je do kosza. Może skanować wszystkie rodzaje nośników, w tym karty pamięci i pamięci USB, i działa na wewnętrznych i zewnętrznych dyskach twardych. Posiada również tryb głębokiego skanowania, który zwiększa szanse na znalezienie utraconego zdjęcia.

Tenorshare

Program Tenorshare Android Data Recovery to dobry wybór, jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Może odzyskać utracone dane zarówno z wewnętrznej pamięci masowej, jak i z kart SD. Co więcej, program jest szybki i pozwala na podgląd usuniętych plików przed ich odzyskaniem. Może nawet skanować uszkodzone urządzenie z Androidem i wyodrębnić jego dane.

Aplikacja współpracuje z Google Drive i obsługuje różne typy plików, w tym obrazy i filmy. Obsługuje ponad 6000 modeli telefonów z systemem Android i może przywrócić dane z tych modeli. Używa trzyetapowego procesu do wykrywania i odzyskiwania utraconych danych. Obsługuje również tryb ulepszania zdjęć i obsługuje wspólne sytuacje życiowe. Zapewnia również tryb podglądu i jest bezpieczny w użyciu na Google Drive.

Tenorshare jest łatwy w instalacji i użyciu, a także dostarczany ze szczegółowymi przewodnikami instalacji. Program jest dostępny dla komputerów z systemem Windows i Mac, i obsługuje wszystkie główne systemy operacyjne, w tym Android. Użytkownicy mogą nawet podglądać swoje pliki w jednym oknie. Jeśli nie jesteś pewien, jak zainstalować oprogramowanie, strona oferuje bezpłatną wersję próbną zarówno dla IOS, jak i Windows. Po próbie będziesz musiał kupić licencję, aby móc z niej korzystać. Możesz również skontaktować się z firmą, aby uzyskać pomoc za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Tenorshare Android Data Recovery posiada elegancki interfejs użytkownika, który jest łatwy w nawigacji. Program nie wymaga również zaawansowanej wiedzy technicznej. Możesz łatwo odzyskać usunięte i utracone pliki. To oprogramowanie jest kompatybilne z większością telefonów i tabletów z systemem Android. Może również tworzyć kopie zapasowe ważnych plików. I w przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania plików z systemem Android, nie uszkodzi Twoich danych osobowych.

Tenorshare Android Data Recovery to potężny i niezawodny program do odzyskiwania danych dla użytkowników Androida. Dzięki wysokiej stopie odzysku i rozsądnej cenie, może przywrócić różne rodzaje usuniętych danych. Niezależnie od tego, czy musisz odzyskać zdjęcia, kontakty, czy wiadomości WhatsApp, ten program może je odzyskać. Program zawiera lekcje wideo, które pomogą Ci zacząć.

Jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami z systemem Android i nie wymaga dostępu root. Będzie odzyskać usunięte i utracone pliki bezpośrednio z urządzenia, i jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Ma intuicyjny interfejs, który stawia wszystkie ważne funkcje przed tobą. Jest również szybki do uruchomienia i może odzyskać usunięte lub uszkodzone pliki z łatwością.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]